SMARTWIEL

Navrhujeme, vyvíjame a konštruujeme produkty, ktoré na Slovensku nemajú konkurenciu. Pomáhajú vám byť ekologickí, podporujú elektromobilitu a tiež slovenský strojársky trh. Naše produkty vychádzajú z myšlienky, ktorej veríme aj my; budúcnosť patrí šikovným smart riešeniam, dobrým nápadom a zodpovednému prístupu.


Tu vám povieme viac
Akumulátorový fúrik Smartwiel
Uľahčili sme prácu stavbárom, domácim majstrom, farmárom a záhradkárom. Nezničiteľný fúrik z našej dielne vám pomôže odniesť materiál tak, aby vás neboleli ruky. Ľahko ho rozložíte a preveziete všade, kde bude treba.
Elektrická kolobežka Citywiel
Prvá slovenská elektrická kolobežka sa narodila práve v našej dielni. Prepraví vás do práce, spríjemní vám cestovanie počas výletov či dovolenky a pomôže vašim zamestnancom riešiť presun v rámci výrobných hál.
Peletovacia linka Pelesko
Jedinečná peletovacia linka vám dopomôže k sebestačnosti. Biologický odpad či odpad z chovu farmárskych zvierat spracujete do formy hnojiva, paliva, kŕmnej zmesi či podstielky, ktoré môžete opätovne využiť, alebo predať.

 

Ďalšie projekty

 

 

 

 

 

Môžeme byť na seba pyšní?

 

 

 

 

 

Jedinečné, patentované
a certifikované výrobky

Chceli sme priniesť niečo nové, ale zároveň praktické. Nevymýšľať hlúposti či zbytočnosti. Vyvíjame produkty, ktoré vám spríjemnia podnikanie, voľný čas alebo chvíle strávené v záhrade.

 

 

 

 

Ekologické cítenie
a prístup

Elektrické kolobežky a vozíky testujeme priamo v našej prevádzke. Kolegovia ich používajú na presúvanie sa medzi pracoviskami. Na pracovisku poctivo separujeme odpad.

 

 

 

Vlastné konštrukčné
oddelenie

Od zrodu myšlienky, cez nákresy, návrhy, výrobu, konštruovanie a testovanie sa všetko deje u nás, v našich priestoroch a v rámci vlastného konštrukčného oddelenia.

 

 

 

 

Viac ako 20 ročné
skúsenosti

Bohaté skúsenosti so strojárskou výrobou zameranou na rôznorodé opracovanie plechov a kovov nás posunuli vpred. Všetky smart produkty vznikajú v rukách šikovných, skúsených pracovníkov.

 

 

 

 

 

Všetky naše produkty

si vyskúšate v showroome

 

Predajňa

 


Novinky


Chystáme sa na veľtrh Animaltech 2021
05.08.2021
Milí zákazníci, po rok a pol dlhej pauze sa opäť chystáme na veľtrhy. Tešíme sa, že sa môžeme znovu osobne stretnúť a môžete vidieť naše produkty naživo. 5.-8.9. 2021 vystavujeme na veľtrhu Animaltech v Brne, pavilón P, číslo 007. Vystavovať budeme kolobežky, aku fúriky a model peletovacej linky. Tešíme sa na Vás!
Počuli ste o modulárnom zábradlí?
25.03.2021
U nás v Smartwiel je tento produkt možné nielen vidieť ale aj zakúpiť si. Uľahčí vám zabezpečenie vašej stavby. Prečítajte si o ňom viac!